F411JK103G063C
KEMET Electronics
Cap Film 0.01uF 63V PP 2% (7.2 X 5.5 X 7mm) Radial 5mm 100A°C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +