ECS-250-10-33B-CKM-TR3
ECS INC. International
Crystal - 25MHZ ±10ppm - 10pF - 40 ohm - ±10ppm -20 to +70°C - 4-SMD - 0.126" x 0.098" (3.20mm x 2.50mm)
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +