- CD15FD331GO3
CD15FD331GO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 330pF (+/-) 2% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description
Search Keywords: CD15FD331GO3
Supplier:Cornell Dubilier
Part No:CD15FD331GO3
Unit of Measure:Per Each
RoHS:No
100 -
Construction:N/A
Family:CD15
Capacitance Value:330 pF
Lead Diameter:0.6 mm
Lead Pitch For Radial:5.9 mm