- EC7B-12D12N
EC7B-12D12N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 20W - Dual Output - 9-18 VDC Input - ±12 VDC Output - ±0.835A - 1.5kVDC Isolation - 24-Pin DIP - On ...
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Tube 包装
描述
Isolated DC/DC Converter - 20W - Dual Output - 9-18 VDC Input - ±12 VDC Output - ±0.835A - 1.5kVDC Isolation - 24-Pin DIP - On/Off Neg Logic