EKZE800ELL681MM25S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 680uF 80V 20% (18 X 25mm) Radial 7.5mm 1750mA 5000h 105A°C Bulk
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Bulk 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: EKZE800ELL681MM25S
规格 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 供应商:
    Chemi-Con
  • 部件编号:
    EKZE800ELL681MM25S
  • 计量单位:
  • Capacitance Value:
    680 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Size:
    18 x 25 mm
  • Voltage:
    80 VDC