CMH322522-1R2KL
Bourns
Inductor RF Shielded Wirewound 1.2uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.39A 0.75Ohm DCR 1210 T/R
+ see all
产品说明书 附件
符合 RoHS 规定
Discontinued & Replaced
Reel 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: CMH3225221R2KL
规格 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    CMH322522-1R2KL
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Inductance:
    1.2 uH
  • Type:
    Chip
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    390 mA
  • Maximum DC Resistance:
    750 mOhm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C