CM322522-R56KL
Bourns
Inductor General Purpose Chip Wirewound 560nH 10% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 450mA 550mOhm DCR 1210 T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +
Search Keywords: CM322522R56KL
  • Part No:
    CM322522-R56KL
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Inductance:
    560 nH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Current:
    450 mA
  • Maximum DC Resistance:
    550 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C