3386F-1-204TLF
Bourns
Res Cermet Trimmer 200K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 8.38mm (9.53 X 9.53 X 10.41mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
TUBE 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 3386F1204TLF
规格 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    3386F-1-204TLF
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • Resistance Value:
    200 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 9.53 x 10.41 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C