- CAD14A10-12VDC
CAD14A10-12VDC
TE Connectivity / Schrack Brand
Electromechanical Relay 12VDC 120Ohm 10A 3PDT (( 35.71mm 35.71mm 50.8mm)) Socket General Purpose Relay
Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Beschreibung