- 55PC0811-22-9CS2637
55PC0811-22-9CS2637
TE Connectivity / Raychem Brand
High Performance Cable 22AWG 1.25mm Tin Coated Copper White 600VAC
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Pack Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung
Search Keywords: 55PC0811229CS2637
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:TE Connectivity / Raychem Brand
Artikelnummer:55PC0811-22-9CS2637
Alias/AKA:391961-000
Maßeinheit:Per Foot
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8544493080
COO:MX
ECCN:EAR99
Standardmenge:
1 -
Size:22 AWG
Conductor Material:Tin Coated Copper
Cable Diameter:1.25 mm
Maximum Voltage Rating:600 VAC