Search Keywords: CBT25J1R0
  • Artikelnummer:
    CBT25J1R0
    EAR99
    2000
  • Resistance Value:
    1 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C
  • Packaging:
    Ammo Pack
  • Dimension:
    6.3 x 2.4 mm