- CBT25J150R
CBT25J150R
TE Connectivity / Neohm Brand
Carbon Composite Resistor - 150 ohm (+/-) 5% - 0.25W - 250V - Through Hole - -55°C to +125°C - Ammo Box
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Discontinued
Box Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung
Search Keywords: CBT25J150R
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:TE Connectivity / Neohm Brand
Artikelnummer:CBT25J150R
Alias/AKA:1625875-9
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8533100065
COO:JP
ECCN:EAR99
Standardmenge:
2000
This product is discontinued, but still in stock.
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Vorrätig:
158
Sofort versenden
Buy all 158 in-stock or the regular minimum order quantity of 250