DPP120-24-1
TDK-Lambda
DIN Rail AC-DC Power Supply - 120W - 24 VDC - Input: 340 to 575VAC (3 phase)
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +