CC6-1205SF-E
TDK-Lambda
Single Output DC-DC Converter - 6W - Vin: 12V - Vout: 5V - Thru-Hole DIP Package
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +