SSPT7F-12.5PF20-R
Seiko Inst Quartz
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF FUND 65000Ohm Automotive 4-Pin SMD T/R
+ see all
Zubehör Notify Me
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +