ZF5S-25-01-T-WT-TR
Samtec
FFC Connector - Contacts, Bottom - 25 Positions - 0.020" (0.50mm) Pitch - Slide Lock - Solder Termination - Surface Mount, Rig ...
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Reel Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
FFC Connector - Contacts, Bottom - 25 Positions - 0.020" (0.50mm) Pitch - Slide Lock - Solder Termination - Surface Mount, Right Angle - Tape & Reel.