50PZE100M10X9
Rubycon America
Aluminum Polymer - Radial - 100uF - 20% - 50VDC - 10mm dia x 9mm - -55 to 105°C
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: 50PZE100M10X9
  • Lieferant:
    Rubycon America
  • Artikelnummer:
    50PZE100M10X9
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Dimension:
    9 x 10mm mm
  • Lead Pitch For Radial:
    5 mm
  • Lead Diameter:
    0.6 mm
  • Family:
    PZE
  • Lifetime:
    10000 h
  • Construction:
    Aluminum Cylindrical Can
  • Capacitance Value:
    100 uF
  • Leakage Current:
    50@2Min uA
  • Equivalent Series Resistance:
    0.028 Ohm