- ULR1S-R005FT2
ULR1S-R005FT2
Welwyn / TT Electronics
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.005ohm, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Reel Verpackung
Beschreibung