TPL10/10X30F
Tecate Group
Supercapacitor - 10 F - -10%, +20% Tolerance - 2.7 V - 60mOhm @ 1kHz ESR - 1000 Hrs @ 85°C - Radial, Can - PC Pins - Through H ...
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Supercapacitor - 10 F - -10%, +20% Tolerance - 2.7 V - 60mOhm @ 1kHz ESR - 1000 Hrs @ 85°C - Radial, Can - PC Pins - Through Hole.