MPXM-275/103K10F
Tecate Group
Cap Film Suppression X2 0.01uF 275VAC PP 10% (18 X 5 X 11mm) Radial 15mm 100°C
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Bulk Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: MPXM275103K10F
  • Lieferant:
    Tecate Group
  • Artikelnummer:
    MPXM-275/103K10F
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dielectric:
    PP
  • Voltage:
    275 VAC
  • Capacitance Value:
    0.01 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    18 x 5 x 11 mm