CMC-500/103MX1206T
Tecate Group
Cap Ceramic 0.01uF 500V X7R 20% Pad SMD 1206 125°C T/R
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: CMC500103MX1206T
  • Lieferant:
    Tecate Group
  • Artikelnummer:
    CMC-500/103MX1206T
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Capacitance Value:
    0.01 uF
  • Voltage:
    500 VDC
  • Package/Case:
    1206
  • Tolerance:
    20 %