- 6PCV-12-006
6PCV-12-006
TE Connectivity / Buchanan Brand
Conn Barrier Strip 12 POS 9.52mm Solder ST Thru-Hole 25A/Contact Package
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Pack Verpackung
Beschreibung
Product Highlights:
- Barrier Strip
- Tri-Barrier Block Series
- Base Style = Raised
- 9.53 mm Centerline
- Number of Levels = Single
Search Keywords: 6PCV12006
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:TE Connectivity / Buchanan Brand
Artikelnummer:6PCV-12-006
Alias/AKA:5-1437653-1
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8536904000
COO:CN
ECCN:EAR99
Standardmenge:
80 -
Type:Barrier Strip
Mounting:Through Hole
Gender:N/A
Termination Method:Solder
Pitch:9.52 mm
Number of Circuits:12
Maximum Voltage Rating:300 V