Search Keywords: DP4R60D40B
  • Lieferant:
    Sensata / Crydom
  • Artikelnummer:
    DP4R60D40B
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    30
  • Output Type:
    DC
  • Maximum Output Voltage:
    48 V
  • Maximum Output Current:
    40 A
  • Output Device:
    N/A
  • Input Type:
    DC
  • Mounting:
    Screw
  • Circuit Arrangement:
    N/A
  • Dimension:
    104 x 73.5 x 35.1 mm