- D53TP50D
D53TP50D
Sensata / Crydom
Solid State Relay - 3 Switched Channels - 4-32 VDC Control Voltage Range - 50 A Maximum Load Current - 48-530 VAC Operating Vo ...
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
EACH Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung
Solid State Relay - 3 Switched Channels - 4-32 VDC Control Voltage Range - 50 A Maximum Load Current - 48-530 VAC Operating Voltage Range - Zero Voltage Turn-On - Panel Mount.
Search Keywords: D53TP50D
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:Sensata / Crydom
Artikelnummer:D53TP50D
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8536490080
COO:MX
ECCN:EAR99
Standardmenge:
10 -
Output Type:AC
Maximum Output Voltage:530(RMS) V
Maximum Output Current:50(RMS) A
Output Device:SCR
Input Type:DC
Input Voltage:32 V
Mounting:Screw
Circuit Arrangement:1 Form A
Dimension:103.9 x 79.7 x 35.4 mm