- 10PCV2450
10PCV2450
Sensata / Crydom
SOLID STATE RELAY 48-660 V - Prop.Contr.SSR 240Vac/50A 2-10Vdc
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
EACH Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung
Search Keywords: 10PCV2450
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:Sensata / Crydom
Artikelnummer:10PCV2450
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8536490080
COO:MX
ECCN:EAR99
Standardmenge:
10 -
Output Type:AC
Maximum Output Voltage:240(RMS) V
Maximum Output Current:50(RMS) A
Output Device:N/A
Input Type:DC
Input Voltage:10 V
Mounting:Screw
Circuit Arrangement:N/A
Dimension:58.4 x 45.7 x 22.9 mm