RSMF3JB20R0
SEI Stackpole
General Purpose Metal Oxide Resistor - 20 ohm ±5% - 3W - ±200ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +