DC-12-5.0-2.1P
S R Components
12V 4.1A 2.1mm female plug
+ see all
Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Discontinued & Replaced
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
12V 4.1A 2.1mm female plug