35ZL680MEFC12.5X20
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 680uF - 20% - 35VDC - 12.5mm dia x 20mm - -40 to 105°C
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: 35ZL680MEFC125X20
  • Lieferant:
    Rubycon America
  • Artikelnummer:
    35ZL680MEFC12.5X20
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    680 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    12.5 x 20 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    35 VDC
Tools/3D Models +
Ressourcen +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Vorrätig: 4
Versand heute, if you order in Buy all 4 in-stock or the regular minimum order quantity of 50