RAC20-05SK
RECOM
The RAC20-05SK is a 20W PCB-mount AC/DC converter that provides a regulated 5VDC output from a universal AC input range.
Beschreibung +
Search Keywords: RAC2005SK
  • Lieferant:
    RECOM
  • Artikelnummer:
    RAC20-05SK
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    15
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Efficiency:
    84(Typ) %
  • Input Frequency:
    47 to 63 Hz
  • AC Input Voltage:
    230 V