RAC10-3.3SC/277
RECOM
AC-DC Power Supply - 10W - 3.3VDC - 80 to 305VAC Input - PCB Module - EMC Class B
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Discontinued & Replaced
TUBE Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +