RAC10-12SK/277
RECOM
AC-DC Power Supply - 10W - 12VDC - 85 to 305VAC Input - PCB Module - EMC Class B
Beschreibung +
Search Keywords: RAC1012SK277
  • Lieferant:
    RECOM
  • Artikelnummer:
    RAC10-12SK/277
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    15
  • Efficiency:
    84(Typ) %
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Family:
    RAC10-12SK/277
  • Input Connector Type:
    PC Pins107
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    27.4 x 52.5 x 23104mmmm
  • Input Frequency:
    47 to 63 Hz