QUINT-PS/3AC/24DC/20
Phoenix Contact
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Primary-switched QUINT POWER power supply for DIN rail mounting with SFB (Selective Fuse Breaking) Technology, input: 3-phase, output: 24 V DC/20 A
Search Keywords: QUINTPS3AC24DC20
  • Lieferant:
    Phoenix Contact
  • Artikelnummer:
    QUINT-PS/3AC/24DC/20
  • Alias/AKA:
  • COO:
    TH
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    130 x 125 x 69 mm
  • AC Input Voltage:
    320 to 575 V
  • DC Input Voltage:
    450 to 800 V