GES99F-A-C0
Panduit
Grommet Edging, Solid - PO - Black, Weather Resist - 0.099 in TH - 100ft/Roll
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: GES99FAC0
  • Lieferant:
    Panduit
  • Artikelnummer:
    GES99F-A-C0
  • Maßeinheit:
    Per Roll
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Body Thickness:
    0.8 mm
  • Color:
    Black
  • Durometer:
    N/A
  • Dimension:
    4.8 mm