CPM122S-C
Panduit
Control panel switch cable tie mount, 1.22" (31.0mm) hole.
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: CPM122SC
  • Lieferant:
    Panduit
  • Artikelnummer:
    CPM122S-C
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Type:
    Tie Mount
  • Color:
    N/A
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Vorrätig: 17
Versand heute, if you order in Buy all 17 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000