ETPF470M5H
Panasonic
Tantalum Polymer Capacitor - 470 µF - ±20% Tolerance - 2.5 V - Molded - 5mOhm @ 100kHz ESR - 2000 Hrs @ 105°C - 2917 (7343 Met ...
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Reel Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Tantalum Polymer Capacitor - 470 µF - ±20% Tolerance - 2.5 V - Molded - 5mOhm @ 100kHz ESR - 2000 Hrs @ 105°C - 2917 (7343 Metric) Package.