ERJ-PA2D1000X
Panasonic
Res Thick Film 0402 100 Ohm 0.5% 0.2W(1/5W) A±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Reel Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +