ERJ-P06J220V
Panasonic
Res Thick Film 0805 22 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±300ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Beschreibung +
Search Keywords: ERJP06J220V
  • Artikelnummer:
    ERJ-P06J220V
  • Resistance Value:
    22 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±300 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C