ERJ-P06F1001V
Panasonic
Res Thick Film 0805 1K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Reel Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: ERJP06F1001V
  • Lieferant:
    Panasonic
  • Artikelnummer:
    ERJ-P06F1001V
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    1 KOhm
  • Power Rating:
    0.5 (1/2) W
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    0805
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C