ERJ-6ENF1912V
Panasonic
Res Thick Film 0805 19.1K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Beschreibung +
Search Keywords: ERJ6ENF1912V
  • Artikelnummer:
    ERJ-6ENF1912V
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    19.1 KOhm
  • Power Rating:
    0.125 (1/8) W
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    0805
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C