ERJ-3GEYJ8R2V
Panasonic
Res Thick Film 0603 8.2 Ohm 5% 0.1W(1/10W) -100ppm/°C to 600ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Beschreibung +
Search Keywords: ERJ3GEYJ8R2V
  • Artikelnummer:
    ERJ-3GEYJ8R2V
  • Resistance Value:
    8.2 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    -100 to 600 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C