ERJ-3GEYJ431V
Panasonic
Res Thick Film 0603 430 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Beschreibung +
Search Keywords: ERJ3GEYJ431V
  • Artikelnummer:
    ERJ-3GEYJ431V
  • Resistance Value:
    430 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C