ERJ-3EKF5901V
Panasonic
Res Thick Film 0603 5.9K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Reel Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: ERJ3EKF5901V
  • Lieferant:
    Panasonic
  • Artikelnummer:
    ERJ-3EKF5901V
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    5.9 KOhm
  • Power Rating:
    0.1 (1/10) W
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    0603
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C