- ERJ-3EKF4750V
ERJ-3EKF4750V
Panasonic
Res Thick Film 0603 475 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Reel Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Search Keywords: ERJ3EKF4750V
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Panasonic
Codice componente:ERJ-3EKF4750V
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
5000 -
Resistance Value:475 Ohm
Power Rating:0.1 (1/10) W
Tolerance:1 %
Case Size:0603
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Operating Temperature:-55 to 155 °C