- ERJ-3EKF33R0V
ERJ-3EKF33R0V
Panasonic
Res Thick Film 0603 33 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Beschreibung
Search Keywords: ERJ3EKF33R0V
Lieferant:Panasonic
Artikelnummer:ERJ-3EKF33R0V
5000 -
Resistance Value:33 Ohm
Power Rating:0.1 (1/10) W
Tolerance:1 %
Case Size:0603
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Operating Temperature:-55 to 155 °C