ERJ-2RKF1213X
Panasonic
Res Thick Film 0402 121K Ohm 1% 0.1W(1/10W) A±100ppm/A°C Pad SMD Automotive T/R
Beschreibung +
Search Keywords: ERJ2RKF1213X
  • Artikelnummer:
    ERJ-2RKF1213X
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    10000
  • Resistance Value:
    121 KOhm
  • Power Rating:
    0.1 (1/10) W
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    0402
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C