EEU-FR1E470
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 47uF 25V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 280mA 5000h 105°C Bulk
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Bag Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: EEUFR1E470
  • Lieferant:
    Panasonic
  • Artikelnummer:
    EEU-FR1E470
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    47 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    5 x 11 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    25 VDC