EEE-TG1J470UP
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 47uF 63V 20% (8 X 10.2mm) SMD 1 Ohm 100mA 2000h 125°C Automotive T/R
Beschreibung +
Search Keywords: EEETG1J470UP
  • Artikelnummer:
    EEE-TG1J470UP
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    47 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C
  • Size:
    8 x 10.2 mm
  • Voltage:
    63 VDC