- ECW-U4104V17
ECW-U4104V17
Panasonic
The ECW-U4104V17 is a 0.1 µF, 250 VDC stacked metallized PEN film chip capacitor designed for DC blocking in xDSL applications ...
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Discontinued
Reel Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung
Search Keywords: ECWU4104V17
Lieferant:Panasonic
Artikelnummer:ECW-U4104V17
HTS:8532250070
COO:JP
ECCN:EAR99
Reel Pack:
1000 -
Dielectric:Pen
Voltage:400 VDC
Capacitance Value:0.1 uF
Tolerance:5 %
Mounting:Surface Mount
Termination Style:N/R
Size:9.8 x 6.3 x 4 mm