ECW-HA3C103J
Panasonic
Cap Film 0.01uF 1600V PP 5% (20.3 X 6.4 X 12.3mm) Radial 17.5mm 105°C Ammo
RoHS-konform
Bag Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: ECWHA3C103J
  • Artikelnummer:
    ECW-HA3C103J
    EAR99
    1400
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.01 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    20.3 x 6.4 x 12.3 mm
Tools/3D Models +
Ressourcen +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Vorrätig: 100
Versand heute, if you order in Buy all 100 in-stock or the regular minimum order quantity of 1400