ECQ-UAAF104M
Panasonic
Cap Film Suppression X2 0.1uF 275VAC PP 20% (17.5 X 5 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bulk
RoHS-konform
Discontinued
Beschreibung +
Search Keywords: ECQUAAF104M
  • Artikelnummer:
    ECQ-UAAF104M
    EAR99
    100
  • Dielectric:
    PP
  • Voltage:
    275 VAC
  • Capacitance Value:
    0.1 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Size:
    17.5 x 5 x 12 mm